Kaçkar Bal Hakkında

Kaçkar Bal ailesi olarak on beş yılı aşkın bir süredir organik Kaçkar Bal’ını üretiyor ve siz değerli tüketicilerimize sunuyoruz. Üretime başladığımız günden itibaren her zaman daha kaliteli Kaçkar Bal’ını üretmeyi hedefledik. Hedefimiz doğrultusunda Ar-Ge çalışmaları yaparak balımızı daha ileriye taşımak için ilerliyoruz.

Kaçkar Bal’ını geleneksel bal kültüründen uzaklaşmadan, teknolojik imkanlardan faydalanarak, organik tarım koşulları içerisinde üretmekteyiz. Kendimizle yarış içerisinde olup her gün daha kaliteli organik bal üretmek için çabalıyoruz. Öncelikli hedefimiz Kaçkar Bal’ını ülkemizin doğal zenginliklerinden en iyi şekilde yararlanıp üretmek ve dünyaya tanıtmaktır.

Doğal Çevresi ve bitki örtüsü zenginliği ile dünyadaki ender güzellikte bir bölge olan Kaçkar Dağlarındaki potansiyeli çok iyi bir şekilde kullanarak şifalı Kaçkar Balını üretiyoruz.

Organik tarım ilkeleri ile yaptığımız üretimimiz ülkemizin doğal güzelliklerini güvence altına alıyor ve daha sağlıklı bir nesil için doğal temelleri atmaya çalışıyoruz.
Lütfen unutmayın, Organik Tarım sadece bizi değil, çevremizi, ülkemizi ve gelecek nesilleri güvence altına alıyor.

Sağlıklı Bir Yaşam Temennisi İle,

Kaçkar Bal Yön. Kur. Bşk.

Remzi Özbay